PORADY EKSPERTA: JUSTYNA TARKOWSKA (NATURALNIE PIĘKNA) – Jak dobrze poczuć się we własnym ciele i wydobyć ukryte piękno?

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: JUSTYNA TARKOWSKA (NATURALNIE PIĘKNA) – Jak dobrze poczuć się we własnym ciele i wydobyć ukryte piękno? została wyłączona

 Sezon wiosenno-letni sprzyja eksponowaniu ciała. Często jednak czujemy się z tym niekomfortowo… Tymczasem wystarczy trochę uwagi kosmetologa i naszej systematyczności, aby cieszyć się doskonałą formą i wyglądać lepiej, piękniej, atrakcyjniej!

Branża beauty oferuje szeroki wachlarz zabiegów na ciało, ale muszą być one zindywidualizowane. Kriolipoliza, lipoliza iniekcyjna, fale radiowe, presoterapia – na czym polegają te zabiegi i komu są dedykowane, a kto bezwzględnie nie może się nim poddać? Co kryje się pod nazwą – body sculptor i dlaczego jest to prawdziwy hit wśród zabiegów?

 

Profilaktyka, walka z otyłością, wzmocnienie efektów treningów, działanie rehabilitacyjne, regeneracja ciała po ciąży – to wszystko łączy się z zabiegami, z których możemy skorzystać w gabinecie kosmetologa. Tradycyjna fizjoterapia czy bazowanie na technologii? A może bańka chińska? Okazuje się, że spektakularne efekty otrzymamy wtedy, gdy połączymy powyższe zabiegi.

 

Masaże manualne (w tym ten bańką chińską) mają wiele zalet, to również prawdziwe rytuały relaksacyjne. Służą nie tylko ciału, ale też naszemu umysłowi. Pielęgnacja, inwestycja w zdrowy styl życia – są potrzebne każdemu, zwłaszcza po niełatwym czasie popandemicznym. A więc starania o piękne ciało i spokojny umysł zacząć…!