PORADY EKSPERTA: TADEUSZ RYBAK (Mostostal Puławy S.A.) Wiedza, kompetencje, zaufanie – czego wymaga pracownik, a czego pracodawca?

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: TADEUSZ RYBAK (Mostostal Puławy S.A.) Wiedza, kompetencje, zaufanie – czego wymaga pracownik, a czego pracodawca? została wyłączona

Posłuchaj, jak radzi sobie duże przedsiębiorstwo z naszego regionu, które w ostatnim czasie musi odnaleźć się w trudniejszych warunkach ekonomicznych.

Czy zarząd musi mieć zaufanie do swoich pracowników, tym samym gwarantując im stabilność zatrudnienia? Odpowiedź wydaje się oczywista. Czego wymagają od siebie nawzajem pracodawcy i pracownicy? O tych i wielu innych aspektach pracy w roli inżyniera, technologa, spawacza i montera, rozmawialiśmy na antenie Radia Impuls z dyrektorem Mostostalu Puławy S.A.Tadeuszem Rybakiem.

Nie była to rozmowa tylko o finansowej stronie działalności. Spojrzeliśmy także na to, co w tak dużym przedsiębiorstwie można robić po skończonej pracy? Jak wiodące przedsiębiorstwo w naszym regionie powinno wpływać na funkcjonowanie społeczeństwa?

Część 1

 

Część 2

 

Część 3

 

Część 4

 

(fot. FB/Mostostal Puławy S.A.)