Posłuchaj, jakie prezenty trafiły do puławskiego szpitala!

      Możliwość komentowania Posłuchaj, jakie prezenty trafiły do puławskiego szpitala! została wyłączona

Powoli zbliżamy się do końca akcji charytatywnej #zKubkiemDlaSzpitali. Jako Radio Impuls zostaliśmy do niej zaproszeni przez organizatora – Manufakturę Chodzieską.

Akcja ma na celu wsparcie zakładów zdrowia w walce z koronawirusem. Każdy zakupiony kubek to równowartość specjalistycznej maseczki dla szpitala! Część z nich, o wartości 1 tysiąca złotych, przekazaliśmy do obecnie jednoimiennego szpitala w Puławach. Maseczki, odpowiednio zabezpieczone, trafiły już na oddziały. Mówi Piotr Rybak, dyrektor Szpitala Powiatowego w Puławach:

Puławski szpital otrzymał do tej pory wiele podarunków. Pomoc płynęła z każdej strony, przede wszystkim od mieszkańców miasta i powiatu, a także od lokalnych restauratorów i największych firm w naszym regionie. Ale w codziennej walce liczyły się także małe gesty, które podnosiły na duchu wszystkich pracowników medycznych.

Na stronie ManufakturaChodzieska.pl jeszcze można złożyć zamówienie na limitowane kubki. Akcja #zKubkiemDlaSzpitali prowadzona jest w formie „JEDEN ZA JEDEN”. Szpitale, które najbardziej potrzebują nowych środków ochrony, dzięki zakupionym kubeczkom, otrzymają bezpłatne maseczki.