Do obejrzenia zbiór intrygujących grafik

      Możliwość komentowania Do obejrzenia zbiór intrygujących grafik została wyłączona

W puławskiej Galerii Aneks zagości dziś nowa wystawa – miłośnicy sztuki będą mogli oglądać prace Agnieszki Kwiatkowskiej-Zwolan.

Ekspozycja, zatytułowana „Apeiron” to zbiór grafik, wykonanych przy pomocy rozmaitych technik. Goście wystawy będą mogli podziwiać efekty bardzo precyzyjnej pracy, dzięki której ożyły ciekawe wizje i pomysły artystki. Wernisaż odbędzie się dziś wieczorem, o godzinie 18.00. Otwartą już wystawę będzie można odwiedzać do 28 września – Galeria Aneks czeka na miłośników sztuki od poniedziałku do piątku, między 8.00 a 16.00.

Agnieszka Kwiatkowska-Zwolan kształciła swój plastyczny talent na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, na Wydziale Malarstwa. Teraz również jest związana z Warszawą, bo pracuje tam w Kolegium Edukacji Artystycznej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej. Grafika warsztatowa jest tą dziedziną, w której się specjalizuje i najlepiej czuje – artystka wystawiała swoje prace na wielu wystawach, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. A o tym, że twórcza praca Agnieszki Kwiatkowskiej-Zwolan zdobywa uznanie, najlepiej świadczy to, że wiele razy była laureatką konkursu „Grafika warszawska”.

Źródło zdjęcia: https://domchemika.pl/aktualnosci,2019-09-02,wystawa-agnieszki-kwiatkowskiej-zwolan-apeiron.html