Ruszyła rekrutacja do nowego, kazimierskiego żłobka!

      Możliwość komentowania Ruszyła rekrutacja do nowego, kazimierskiego żłobka! została wyłączona

Rodzice i opiekunowie małych dzieci od mogą już zapisywać swoje pociechy do żłobka, który w sierpniu zostanie otwarty w Kazimierzu Dolnym. Korzystanie z jego usług będzie bezpłatne – a to dlatego, że zostanie utworzony dzięki unijnym dotacjom.

Żłobek dla maluchów jeden z elementów programu „Wspieramy Mamy w gminach wiejskich powiatu puławskiego”. Ma być bardzo ważnym wsparciem dla osób, które mają małe dzieci, a jednocześnie są bezrobotne, przebywają na urlopie wychowawczym albo przerwały aktywność zawodową właśnie dlatego, że cały ich czas zajmuje im opieka nad pociechami. Każdy, kto chciałby dołączyć do tego projektu, musi koniecznie przeczytać wszystkie dokumenty aplikacyjne, zamieszczone na stronie internetowej gminy Kazimierz Dolny – pomocny link zamieszczamy TUTAJ.

Żłobek powstanie przy Szkole Podstawowej w Kazimierzu Dolnym, przy ulicy Szkolnej 1 – i właśnie tutaj, do szkolnego sekretariatu, można się teraz zgłaszać żeby złożyć dokumenty rekrutacyjne. Zapisy potrwają do końca lipca – albo dotąd, aż wyczerpie się limit przewidzianych miejsc. Dlatego warto już teraz zapoznać się z założeniami projektu i pomyśleć o naborze. W razie pytań, można zadzwonić, pod numer: 609 146 745.

Biuro całego projektu mieści się w Gołębiu i tu również można uzyskać szczegółowe informacje – także dzwoniąc pod numer: 723 856 555.