Sezon remontów dróg trwa także w Puławach

      Możliwość komentowania Sezon remontów dróg trwa także w Puławach została wyłączona

Praca wre i w północnej, i w południowej części naszego miasta – i w obrębie dwóch osiedli będzie można wkrótce poruszać się znacznie sprawniej.

Na Majdanie wkrótce pojawi się nowa droga, która połączy ulicę Mościckiego z ulicami Majdan i Komunalną, sprawi też że będzie można dojechać także do ulicy Długiej. Oprócz drogi dla aut powstaną tu także ścieżki rowerowe i chodniki – wszędzie pojawi się oświetlenie i kanalizacja deszczowa.

Z kolei mieszkańcy osiedla Piaski II, czekają już na nowe oblicze czterech ulic: Tyczyńskiego, Meresty, Kołodzieja i Kraussa. Tu także potrzebna jest jeszcze nowa nawierzchnia, po której mogłyby komfortowo jeździć samochody. Piesi czekają na chodniki, dzięki którym będzie im wygodniej chodzić po osiedlu, wzdłuż wytyczonych ulic. Oczywiście rozpoczęte prace drogowe obejmą także wykonanie wjazdów na posesje, a pod jezdniami pojawią się kanały technologiczne i przeciwdeszczowe. Kiedy remont dobiegnie końca, na osiedlu przybędzie także nowego oświetlenia, a miejscami zazieleni się od nowych, specjalnie nasadzonych roślin.

Do sprawy tych ważnych dla puławian remontów na pewno będziemy jeszcze wracać.

Źródło zdjęcia: www.pulawy.eu