Ulicami Puław znów będą biegać Mikołaje

      Możliwość komentowania Ulicami Puław znów będą biegać Mikołaje została wyłączona

Na początku grudnia powróci tradycyjna już impreza sportowa. To charytatywny bieg, jaki co roku organizuje Fundacja BezMiar – z myślą o miłośnikach biegania i o tych, którym można udzielić wsparcia.

Mikołaje chętni na sportowe wyzwanie, a także skorzy do pomocy, spotkają się w następną sobotę (4 grudnia), przed godziną 10.00, w Marinie Puławy. Stamtąd dorośli uczestnicy ruszą w drogę, która może liczyć 5 albo 9 kilometrów. Obie trasy wytyczono puławskimi ulicami, więc będzie to bieg po utwardzonym gruncie. Specjalne atrakcje przygotowano dla dzieci – najmłodsi Mikołaje pobiegną na krótszych dystansach – od 50 do 200 metrów.

Ale żeby podjąć rywalizację, trzeba będzie już na początku, w zamian za pakiet startowy, dać przynajmniej jedną konserwę z długim terminem ważności. Wszystkie te dary trafią później do puławskiego schroniska dla bezdomnych.

Żeby dołączyć do grona Mikołajów, trzeba już teraz zarezerwować sobie miejsce. Zapisy odbywają się wirtualnie, specjalnie przygotowany formularz znajdziecie TUTAJ. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona, a na liście jest już ponad 80 osób. Widać już, że ta impreza charytatywna przyciąga mieszkańców różnych części naszego regionu.