W ferie nie będzie nudy w Gołębiu!

      Możliwość komentowania W ferie nie będzie nudy w Gołębiu! została wyłączona

Tym razem ferie zimowe zaczną się szybciej niż zazwyczaj – i w całym kraju odbędą się w tym samym terminie, w ciągu pierwszych dwóch tygodni stycznia.

Epidemia nieco komplikuje plany wypoczynkowe (bo nie można zaplanować wyjazdów ani sportowych atrakcji), ale nie osłabia inwencji lokalnych ośrodków kulturalnych, które mają już przygotowany plan działania na dwa nadchodzące tygodnie.

Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu chce zainteresować swoją ofertą dzieci, młodzież, a nawet dorosłych. W planach są między innymi konkursy plastyczne i fotograficzne oraz zajęcia dla kreatywnych. Do posłuchania będą koncerty kolęd i słuchowisko, stworzone ze starych wycinków prasowych, które przechowuje ośrodek. Będą okazje, żeby samemu się wykazać albo dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Wszystkie zajęcia będą przeprowadzane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, wyznaczonymi na czas epidemii.

Szczegółowy plan ferii zimowych z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Puławach z siedzibą w Gołębiu, będzie dostępny na stronie internetowej tej placówki. Na bieżąco będą się pojawiały także kolejne filmiki na kanale YouTube ośrodka.