Wisła Puławy vs. Hutnik Kraków – 4:1

      Możliwość komentowania Wisła Puławy vs. Hutnik Kraków – 4:1 została wyłączona

W minioną sobotę (7 maja) ważyły się losy piłkarzy z Wisły Puławy – musieli wygrać mecz z Hutnikiem Kraków, żeby pozostać wśród drużyn drugiej ligi. Zadanie zostało wykonane – i to w pięknym stylu.

Motywacji, a także wsparcia kibiców nie zabrakło – i sobotnie spotkanie z krakowską drużyną zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem wiślaków. Ale trzeba przypomnieć, że równie zmotywowani byli zawodnicy z krakowskiej drużyny, ponieważ dla nich wynik spotkania też miał zdecydować o ligowej przyszłości.

Pierwsza bramka, jaka padła podczas meczu, dała punkt Hutnikowi, ale później wiślacy przeszli do ofensywy – jeszcze w pierwszej połowie zdobyli dwa gole, a w drugiej kolejne dwa. Tym sposobem, 3 nowe punkty poprawiły notowania Wisły Puławy w tabeli drugiej ligi – i już na dwie kolejki przed końcem wiosennych rozgrywek wiadomo, że wiślacy pozostaną drugoligową drużyną. Aktualny stan tabeli znajdziecie TUTAJ.

Walka o kolejne trzy punkty, istotne dla miejsca w tabeli, rozegra się w najbliższą sobotę (14 maja) w Siedlcach – tam na wiślaków będzie czekać tamtejsza Pogoń. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17.00.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy