Wisła Puławy vs. Lech II Poznań – 3:1

Możliwość komentowania Wisła Puławy vs. Lech II Poznań – 3:1 została wyłączona

“Duma Powiśla” wygrała mecz 34. kolejki eWinner drugiej ligi – i wiadomo już, że zagra w upragnionych barażach.

W miniony niedzielny wieczór na puławskim stadionie nie brakowało piłkarskich emocji. Mecz z rezerwami Lecha Poznań początkowo układał się pomyślnie dla rywali wiślaków. W 16. minucie to przeciwnicy zdobyli gola – a wynik nie zmienił się do końca pierwszej połowy. Warto zaznaczyć, że również wbrew intencjom przeciwników, którzy usiłowali zwiększyć swoją bramkową przewagę, ale natrafiali na skuteczną obronę wiślaków.

Natomiast w drugiej połowie “Duma Powiśla” pewnie ruszyła do ataku i z sukcesem wykorzystała nadarzające się okazje – zdobyła aż trzy bramki, ostatnią jeszcze w doliczonym czasie gry. Dwa gole strzelił Adrian Paluchowski, a jednego – Damian Kołtański.

Dalszy ciąg walki o awans do pierwszej ligi – już w najbliższą środę (7 czerwca). Wisła Puławy ma przed sobą wyjazdowe spotkanie ze Stomilem Olsztyn.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy