Wisła Puławy vs. Lech Poznań 2 – 1:1

Możliwość komentowania Wisła Puławy vs. Lech Poznań 2 – 1:1 została wyłączona

Piłkarska drużyna Wisły Puławy wciąż jest bezpieczna w strefie play-offów do pierwszej ligi. Przed nimi jeszcze dwie szanse, żeby obronić wypracowaną pozycję – albo jeszcze ją poprawić, tuż przed zimową przerwą.

Wczoraj (30 października) wiślacy zmierzyli się z rezerwami Lecha Poznań, na boisku rywali, czyli na Stadionie Akademii Lecha. Gospodarze objęli prowadzenie już w 11. minucie spotkania, ale do remisu doprowadził jeszcze w pierwszej połowie Przemysław Skałecki – z sukcesem zaatakował bramkę przeciwnika w 41. minucie. Do końca meczu ten wynik się już nie zmienił.

Wisła Puławy ma teraz na swoim koncie 28 punktów ligowych i zajmuje czwarte miejsce w tabeli eWinner drugiej ligi. Tej jesieni puławskich piłkarzy czekają jeszcze dwa spotkania. Najbliższe – już w sobotę (5 listopada) w Jastrzębiu Zdroju. W pierwszym meczu rundy rewanżowej “Duma Powiśla” zmierzy się z zespołem GKS Jastrzębie.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy