Wisła Puławy vs. Olimpia Elbląg – 1:2

Możliwość komentowania Wisła Puławy vs. Olimpia Elbląg – 1:2 została wyłączona

W 9. kolejce e-Winner drugiej ligi “Dumie Powiśla” nie udało się wywalczyć nowych punktów – mimo bardzo dobrego otwarcia spotkania.

W minioną sobotę (3 września) piłkarze z Wisły Puławy grali na wyjeździe – rozgrywając mecz z Olimpią Elbląg, na terenie przeciwnika. Z tej podróży wiślacy wrócili na tarczy, przegrywając z gospodarzami 1:2.

Podczas pierwszej połowy spotkania nie padła żadna bramka, natomiast w drugiej połowie pierwszy gol zdobyła Wisła Puławy – jednak zawodnicy z Elbląga szybko wyrównali straty, a tuż przed końcem meczu przypieczętowali swoje zwycięstwo.

Po tej sobotniej przegranej Wisła Puławy spadła na siódme miejsce w tabeli – opuszczając strefę zapewniającą udział w play-offach o awans do pierwszej ligi. Nowa okazja, żeby zdobyć ligowe punkty nadarzy się już w najbliższą sobotę (10 września). W meczu 10. kolejki, rywalem biało-niebieskich będzie drużyna Górnika Polkowice.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy