Wyprzedaż Garażowa i Kiermasz Roślin Ozdobnych – w tę niedzielę

      Możliwość komentowania Wyprzedaż Garażowa i Kiermasz Roślin Ozdobnych – w tę niedzielę została wyłączona

Już w najbliższą niedzielę (3 lipca) pojawią się dwa powody, dla których będzie warto zajrzeć na plac targowy przy ulicy Dęblińskiej w Puławach.

Tradycyjnie, na początku miesiąca odbędzie się tu Puławska Wyprzedaż Garażowa, czyli okazja dla tych, którzy chcą się pozbyć niepotrzebnych, ale wciąż dobrych rzeczy, być może po domowych, wiosennych porządkach. To dobre miejsce do tego, żeby spieniężyć stare sprzęty, przybory, a nawet ubrania, książki albo zabawki – i jednocześnie pomóc komuś, kto chętnie zdobędzie konkretne rzeczy po okazyjnych cenach.

Ale to nie koniec, bo jednocześnie na targowisku odbędzie się w tę niedzielę także Kiermasz Roślin Ozdobnych – czyli coś dla tych, którzy zaprowadzają już nowe porządki w swoich ogrodach albo na balkonach czy tarasach. Można spodziewać się kwiatów, krzewów, a nawet drzewek.

Tradycyjnie, na placu targowym będzie kolorowo między 7.00 a 15.00. Na oba wydarzenia zapraszają Nieruchomości Puławskie – zarządca targowiska i zarazem pomysłodawca tutejszych wydarzeń handlowych.