MAGICZNE OGRODY barrrdzo zapraszają! Oj, będzie się działo

      Możliwość komentowania MAGICZNE OGRODY barrrdzo zapraszają! Oj, będzie się działo została wyłączona

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy- także sezon pełen zabawy…

Magiczne Ogrody, na przekór skradającej się cicho jesieni, zapraszają na piękne pożegnanie lata – Festiwal radości – już 28 i 29 września!

„Piękne, złote dni i pogodny nastrój… Radosny czas w kameralnym gronie, ciepłe promienie słońca na policzkach i godziny wypełnione beztroską zabawą!” – tak zapowiada najbliższy weekend rodzinny park tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec. Wszystko wskazuje na to, że pożegnanie sezonu 2019 w parku będzie huczne i pełne radosnej zabawy.

Program ostatniego wydarzenia (28 i 29 września) obejmuje między innymi występy Krasnoludzkiego Żonglera, który sprawia, że nawet ostre przedmioty wirują pod niebem w oszałamiającym i pełnym harmonii tańcu! Wydarzenie wzbogaci pokazami Czarodziej Krzywa Nóżka. Zaprezentuje sztuczki magiczne, a także sporo żartów dla najmłodszych i ciut starszych. Ponadto przewidziano występy wesołych, psotnych Mordoli oraz wiele zabaw dla całej rodziny. Gości Magicznych Ogrodów od 10:00 do 19:00 będą czekać animacje taneczne, zawody i przygody w baśniowych krainach.

W tym roku Magiczne Ogrody obchodzą jubileuszowy, 5. rok działalności. Można je zwiedzać indywidualnie oraz grupowo. Są otwarte codziennie do końca września – w tygodniu od 10:00 do 17:00, a w weekendy do 19:00. Aktualnie można już zamawiać wycieczki zorganizowane na sezon 2020. W Magicznych Ogrodach wszystkie atrakcje są w cenie biletu. Na terenie parku znajdują się czterech restauracje oraz kawiarnie i lodziarnie. Dostępne są dwa sklepy z pamiątkami oraz dwa darmowe parkingi i schludne toalety wyposażone w przewijaki. Więcej informacji pod adresem: http://magiczneogrody.com/wydarzenia/, na fanpage’u parku oraz w gazetach informacyjnych rozdawanych przy wejściu do Ogrodów.

———————————- materiał sponsorowany———————————————