Kazimierski RED FOX OffRoad Team – kibicujemy naszym!

      Możliwość komentowania Kazimierski RED FOX OffRoad Team – kibicujemy naszym! została wyłączona

Czy są wśród nas pasjonaci motoryzacji, a zwłaszcza takiej, która błota i trudnych podjazdów się nie boi? Na pewno! Jest w naszym regionie samochodowa ekipa, która wybrała się na ekstremalny rajd terenowy – Rally Breslau Poland.

Zespół już wystartował, ale porozmawialiśmy z nimi tuż przed wyjazdem. Teraz powiedzą nam kilka słów o sobie i o tym, czym i z czym będą walczyć przez najbliższe dni. Mówią reprezentanci – Edward Ruszczyc i Konrad Karczmarczyk:

 

Red Fox OffRoad Team jest już na miejscu rajdu. Przyjechali, rozbili obóz, a swoje pojazdy już doszlifowali. W poniedziałek były dwa odcinki specjalne, łącznie ok. 250 km. Nie są świeżakami w terenie, ale ten rajd to mocne wyzwanie. Rajdowcy opowiedzą o tym jak przygotowywali swoje auta i o co tak naprawdę toczy się walka:

 

Chłopaki z naszego regionu na co dzień mają swoją stałą pracę, ale przychodzi taki moment, że zamiast krwi w ich żyłach płynie benzyna! Ten moment właśnie przyszedł, Red Fox OffRoad Team jest już od kilku dni niedaleko miejscowości Drawsko Pomorskie. Rallye Breslau Poland 2021 to 5 dni, ponad 1300 km odcinków specjalnych, ponad 415 załóg z 27 krajów…

Tym razem wrócimy do naszego regionu. Oddajemy głos rajdowcom z Red Fox:

 

Codzienne relacje, wywiady, zdjęcia i ekstremalne filmy znajdziecie na fanpage-u naszych rajdowców. Kibicujemy naszym!

 

(fot. Redakcja/RedFox)