Zawody “Whip & Flip” – w tę sobotę w Puławach

      Możliwość komentowania Zawody “Whip & Flip” – w tę sobotę w Puławach została wyłączona

W najbliższą sobotę w Puławach zmierzą się ci, którzy również podczas aktywnego odpoczynku szukają wyzwań i emocji – i mają czym się popisać przed publicznością i jurorami.

“Ogólnopolskie zawody hulajnogowe i deskorolkowe” to wydarzenie, które zadebiutuje w tę sobotę (17 września) na terenie puławskiego skateparku przy ulicy Niemcewicza. Wpisze się także w rozpoczynający się dzisiaj Europejski Tydzień Mobilności.

Co czeka uczestników sobotniej imprezy? Mówi Tomasz Kitka z Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”:

 

Najlepsi zawodnicy zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych: juniorów i seniorów. To będzie długi i aktywny dzień: biuro zawodów zostanie otwarte już o 10.00, natomiast rozdanie nagród zaplanowano na 17.30.

Żeby pochwalić się swoimi umiejętnościami, nie trzeba mieć ukończonych 18 lat – ale niepełnoletni uczestnicy muszą zjawić się na miejscu z pisemną zgodą rodziców. Natomiast ci, którzy nie skończyli jeszcze 15 lat, powinni wybrać się na tę imprezę z opiekunami.

Szczegółowy plan zawodów “Whip & Flip”, a także różne praktyczne informacje, znajdziecie TUTAJ. Radio Impuls jest patronem medialnym tego rekreacyjnego wydarzenia.

Źródło informacji: POK, UM w Puławach