“Dzień z diagnostą” – w sobotę w Puławach

      Możliwość komentowania “Dzień z diagnostą” – w sobotę w Puławach została wyłączona

Classic Club Puławy i Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów – Polonia Serwis zapraszają na „Dzień z Diagnostą”. Będzie to pierwsza edycja zlotu pojazdów zabytkowych i unikatowych.

W tę sobotę (2 października) nie zabraknie atrakcji dla wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji. Będzie można obejrzeć wyjątkowe pojazdy i podyskutować z innymi pasjonatami. Zaplanowano też konkurs, w którym zwycięży najsprawniejszy technicznie „klasyk”.

Poza tym, każdy kto przyjedzie swoim unikatowym pojazdem, czy będzie to samochód czy motocykl, będzie mógł za darmo zrobić przegląd techniczny. Specjaliści wyjaśnią, na które części i ewentualne usterki trzeba szczególnie uważać, dbając o konkretny pojazd.

Oglądając ekspozycję i gawędząc z innymi fanami motoryzacji, będzie można spróbować różnych przysmaków, na przykład regionalnych piw z okolic Nałęczowa.

Zlot odbędzie się przy bramie nr 2 Zakładów Azotowych w Puławach i potrwa od 10.00 do 14.00.Stu pierwszych uczestników wróci do domu z torbami pełnymi pamiątkowych gadżetów.