Zmiany kadrowe wśród puławskich piłkarzy

      Możliwość komentowania Zmiany kadrowe wśród puławskich piłkarzy została wyłączona

Klub Sportowy Wisła Puławy informuje o zmianach kadrowych w piłkarskiej drużynie seniorów. Sześciu zawodników nie wystąpi już w biało-niebieskich barwach.

Z końcem czerwca wygasają kontrakty kilku piłkarzy – i wiadomo już, że nie zostaną przedłużone. Z tego powodu swoją karierę w puławskim klubie kończą Ariel Wawszczyk, Paweł Socha, Lukas Kuban, Piotr Owczarzak, Bartłomiej Bartosiak i Błażej Cyfert. To również ich zasługa, że po wiosennej rundzie rozgrywek Wisła Puławy pozostała drugoligową drużyną.

Przypomnijmy, że nowy sezon piłkarski rozpocznie się w połowie lipca, a na razie wiślacy rozgrywają pierwsze mecze sparingowe. W minioną sobotę pokonali pierwszoligową Resovię 2:1.

Natomiast już w najbliższy piątek (24 czerwca) duma Powiśla zagra na własnym terenie – na puławskim stadionie podejmie Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00.

Puławski zespół weźmie też udział w prestiżowych rozgrywkach – rusza Runda Wstępna Pucharu Polski. Wiślacy zmierzą się z Radunią Stężyca 27 lipca, to będzie mecz wyjazdowy i zaprowadzi puławską drużynę aż na Kaszuby.

Źródło informacji: KS Wisła Puławy