Zmiany organizacji ruchu drogowego w powiecie puławskim!

      Możliwość komentowania Zmiany organizacji ruchu drogowego w powiecie puławskim! została wyłączona

Dziś rozpoczęła się policyjna akcja „Znicz”, a to oznacza, że mundurowi uważnie kontrolują sytuację na drogach w naszym regionie. Wskazują też drogę kierowcom zmierzającym w stronę cmentarzy – a to tym bardziej ważne, że od dziś do niedzieli przy wielu nekropoliach będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu.

W Puławach na ulicy Piaskowej, wzdłuż cmentarza, wyłączone z ruchu są dwa skrajne pasy jezdni, ponieważ przeznaczono je dla parkujących samochodów. Z kolei na ulicy Włostowickiej, na wysokości tamtejszego cmentarza, wprowadzono zakaz przejeżdżania przez wysepkę znajdującą się między pasami ruchu (ustawiono tam znaki i taśmy odgradzające pasy ruchu). A w piątek, od godziny 8:00 do 18:00 żaden autobus miejski nie będzie mógł wjechać na ulicę Budowlanych w Puławach: „emki” będą się zatrzymywać na przystankach niedaleko skrzyżowania ulic Dęblińskiej i Budowlanych.

W Nałęczowie, na drodze nr 830, na wysokości cmentarza obowiązuje od dziś do niedzieli „zakaz zatrzymywania” – ustawiono znak B-36.

A w Kazimierzu Dolnym od dziś, od godz 15:00 do najbliższej niedzieli zmieniona będzie organizacja ruchu na ulicach Rynek, Cmentarnej i na ulicy Dębowe Góry. W obrębie Rynku można jeździć i parkować, ale ulice Cmentarna i Dębowe Góry już wyłączono z ruchu.