Znajdź muzykę w swoim domu! Konkurs “Domu Chemika”

      Możliwość komentowania Znajdź muzykę w swoim domu! Konkurs “Domu Chemika” została wyłączona

Muzyczne wyzwanie czeka na wszystkich mieszkańców powiatu puławskiego – tych, którzy grają na instrumentach albo postanowią zagrać na wszystkim tym, co może posłużyć jako instrumenty.

Konkurs “Wesoła Orkiestra” to propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przygotowana przez Puławski Ośrodek Kultury. Nasz „Dom Chemika” zachęca do zabawy z dźwiękami, a czeka na nagrania takich występów, w których nie zabraknie oryginalnych brzmień i ciekawych melodii.

„Wesołą orkiestrę” może tworzyć rodzina, ale mogą być to też występy solowe – najważniejsza jest kreatywność, bo muzyka domowej orkiestry może pochodzić na przykład z kuchennych naczyń. Popisy wokalne też są mile widziane. 

Występy można przygotowywać do 15 czerwca, wtedy będzie ostatnia szansa na to, żeby przesłać je do „Domu Chemika” pocztą elektroniczną: na specjalny adres wesolaorkiestra@domchemika.pl. Oprócz pliku w formacie mp4, do wiadomości trzeba dołączyć jeszcze zdjęcie albo skan podpisanej karty zgłoszeniowej – a wzór tej karty i pełny regulamin konkursu, są zamieszczone na stronie internetowej ośrodka.