Nordic walking dla wszystkich puławian!

      Możliwość komentowania Nordic walking dla wszystkich puławian! została wyłączona

Puławianie, którzy chcieliby dobrze poznać technikę maszerowania z kijkami i ci, którzy szukają okazji do tego, żeby praktykować nordic walking, mogą odetchnąć z ulgą.

Już od najbliższej niedzieli (7 czerwca), co tydzień będzie okazja żeby wziąć udział w takich rekreacyjnych zajęciach. To kolejny cykl grupowych ćwiczeń ruchowych, które zostaną zorganizowane w naszym mieście pod szyldem Budżetu Obywatelskiego.

Niedzielne treningi będą bezpłatne, swoich sił w nordic walking może spróbować absolutnie każdy. Wystarczy zapamiętać, że w każdą niedzielę można wybrać się na dziedziniec przed pałacem Marynki – o 9.00 będą się odbywały lekcje maszerowania, prowadzone przez certyfikowanych instruktorów, a o 10.00 będzie wyruszać grupowy spacer, do którego będzie się można przyłączyć. Takie wędrowanie potrwa około dwóch godzin, a uczestnicy będą maszerować między innymi wśród okolic puławskiego parku.

Link do regulaminu, jaki będzie obowiązywał podczas “Niedziel z Nordic Walking”, jest TUTAJ. Takie spotkanie będą organizowane do końca tego roku kalendarzowego, więc każdy zainteresowany na pewno znajdzie czas, żeby przekonać się, na czym polega nordic walking i wziąć udział w niejednym spacerze. A do udziału zapraszają władze Puław, Fundacja BezMiar i puławski MOSiR.