Groźny, nocny wypadek w centrum Puław!

      Możliwość komentowania Groźny, nocny wypadek w centrum Puław! została wyłączona

Policja wyjaśnia okoliczności groźnego wypadku, jaki zdarzył się w miniony weekend na terenie Puław. W nocy z soboty na niedzielę (z 3 na 4 czerwca), na ulicy Lubelskiej zderzyły się dwa samochody osobowe.


Jedno z aut prowadziła 29-letnia mieszkanka gminy Żyrzyn – kobieta jechała pasem w kierunku Lublina i na skrzyżowaniu zamierzała skręcić w ulicę Wojska Polskiego. Nagle uderzył w nią samochód, który szybko nadjechał tym samym pasem. Impet był tak duży, że auto kobiety obróciło się i zatrzymało na chodniku. Z kolei samochód sprawcy pokonał jeszcze przeciwny pas ruchu i uderzył w ścianę dawnego kasyna wojskowego.

Przechodnie, którzy byli świadkami całego zdarzenia, pomogli kierowcom wydostać się z pojazdów. Gdy na miejsce dotarli policjanci, sprawca wypadku nie był w stanie poddać się badaniu na trzeźwość – dlatego pobrano od niego krew do badań retrospektywnych.

Ze względu na odniesione obrażenia, 44-letni mieszkaniec gminy Końskowola trafił do szpitala. Kobieta podróżująca drugim autem doznała tylko niegroźnych potłuczeń ciała.

Źródło informacji i zdjęcia: KPP w Puławach