Znany, nagradzany reporter spotka się z puławskimi czytelnikami

      Możliwość komentowania Znany, nagradzany reporter spotka się z puławskimi czytelnikami została wyłączona

Puławianie, którzy są ciekawi świata, mogą się już szykować na kolejne spotkanie Klubu Podróżniczego, który właśnie pod takim hasłem działa w puławskiej Bibliotece Miejskiej.

Już w najbliższą środę gościem Klubu i bohaterem wieczoru autorskiego będzie dziennikarz i reporter, Paweł Smoleński. To wielokrotnie nagradzany i doceniany pisarz: za książkę „Izrael już nie frunie”, w 2006 roku dostał Nagrodę im. Beaty Pawlak, a za „Syrop z piołunu” był w 2018 roku nominowany do Nagrody Historycznej im. Kazimierza Moczarskiego. Z kolei za książkę „Pochówek dla rezuna” otrzymał Nagrodę Pojednania Polsko-Ukraińskiego. Podczas puławskiego spotkania z czytelnikami opowie jednak przede wszystkim o Izraelu – kraju, któremu poświęcił wiele swoich publikacji.

Żeby wziąć udział w tym wieczorze autorskim, trzeba wcześniej odebrać bezpłatne wejściówki – można je dostać we wszystkich siedzibach Biblioteki Miejskiej. Samo spotkanie z Pawłem Smoleńskim odbędzie się w najbliższą środę, 11 marca, o godzinie 18.00. Radio Impuls i portal ToNaszRegion.pl są patronami medialnymi tego wydarzenia.

 

Nie znaleziono galerii.

Źródło plakatu: www.pulawy.eu; źródło zdjęcia: Paweł Smoleński – Facebook