17 grudnia zagrają w “Trzech Koronach” dla Krzysztofa Hawryluka

      Możliwość komentowania 17 grudnia zagrają w “Trzech Koronach” dla Krzysztofa Hawryluka została wyłączona

Dobra muzyka potrafi skutecznie poprawić nastrój i samopoczucie. Ale muzyka grana w szczytnym celu, potrafi nawet odmienić czyjeś życie. Zachęcamy do udziału w lokalnej akcji charytatywnej, organizowanej z myślą o puławianie, dla którego muzyka i taniec to wielkie życiowe pasje.

17 grudnia w puławskim hotelu odbędzie się specjalny koncert charytatywny. Cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Krzysztofa Hawryluka, który w maju tego roku przeszedł rozległy udar i doświadczył porażenia kończyn.

Puławianie znają go jako byłego nauczyciela elektrycznych przedmiotów zawodowych. Ale przez większość swojego życia Krzysztof Hawryluk pracował z dziećmi i młodzieżą jako choreograf i instruktor tańca – żeby przekazywać tę pasję dalej, założył Harcerski Zespół Pieśni i Tańca “Grześ”. Teraz potrzebuje kosztownego leczenia, żeby odzyskać sprawność. Ma za sobą już 5 miesięcy rehabilitacji i dzięki niej ustąpiły niektóre niedowłady w lewej części ciała. Jednak wciąż trzeba włożyć wiele pracy (i środków) w dalsze starania.

Podczas grudniowego koncertu, który organizuje Bogdan Tchórzewski, wystąpią cztery lokalne zespoły “Blues Smile Band”, “Cud nad Wisłą”, “Zespół Niespokojnych Stóp” i “No To Lufa”. Więcej szczegółowych informacji na ich temat znajdziecie na załączonym plakacie.

Organizatorzy informują, że bilety-cegiełki zostały już wyprzedane – w imieniu Bogdana Tchórzewskiego zapraszają na koncert wszystkich tych, którzy zdążyli wykupić wejściówki.

Źródło plakatu: J&B Productions; źródło zdjęcia hotelu: TRZY Korony ***, Hotel & Restauracja & Spa – Facebook