Azoty Puławy vs. Industria Kielce – 21:31

      Możliwość komentowania Azoty Puławy vs. Industria Kielce – 21:31 została wyłączona

Wczoraj (22 marca) puławscy piłkarze ręczni z zmierzyli się z aktualnym Mistrzem Polski – KS Industrią Kielce. To spotkanie dostarczyło wielu emocji kibicom, ale ostatecznie nie polepszyło pozycji Azotowców w ligowej tabeli.

Niestety, mecz 20. kolejki PGNiG Superligi zakończył się porażką puławskich szczypiornistów. Spotkanie pełne widowiskowych akcji śledziło ponad dwa tysiące trzystu kibiców, którzy zajęli miejsca na trybunach w hali Grupa Azoty Arena. W pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana – ale w drugiej przeciwnicy zbudowali dużą przewagę, która ostatecznie sięgnęła 10 punktów. Końcowy wynik meczu to 21:31 dla drużyny z Kielc.

W ligowej tabeli nie zmieniło się wiele. Azoty Puławy nadal zamykają strefę awansu do ligi europejskiej, a po piętach wciąż depcze im Wybrzeże Gdańsk. Zwiększyła się za to ligowa przewaga Industrii Kielce – puławski zespół traci do aktualnego mistrza aż 21 punktów.

Na kolejne ligowe zmagania Azotów Puławy trzeba poczekać do 2 kwietnia. W następną niedzielę podopieczni Roberta Lisa pojadą do Głogowa, żeby zmierzyć się z drużyną Chrobry Głogów.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Azoty Puławy