Azoty Puławy vs. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – 33:25

Możliwość komentowania Azoty Puławy vs. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – 33:25 została wyłączona

W minioną sobotę (26 listopada) szczypiorniści Azotów Puławy zagrali swój ostatni mecz domowy rundy jesiennej. Pożegnali się z lokalnymi kibicami na czas zimy – i zrobili to w bardzo dobrym stylu.

Przy aplauzie puławskich kibiców, na hali Grupa Azoty Arena, azotowcy odnieśli pewne zwycięstwo nad rywalami z Piotrkowa Trybunalskiego. Co prawda sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli goście, ale wkrótce to gospodarze wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca meczu. Schodząc na przerwę, mieli już 6-bramkową przewagę. W drugiej połowie padło kilka widowiskowych bramek z kontry, a wynik całego spotkania to 33:25.

Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Wojciech Borucki, ale oklaski publiczności zebrał również kapitan drużyny Michał Jurecki, który powrócił po przerwie spowodowanej kontuzją.

Po dwunastu kolejkach aktualnego sezonu PGNiG Superligi Azoty Puławy są na 4. miejscu w tabeli. Mecz 13. kolejki odbędzie się dopiero 9 grudnia – a żeby zawalczyć o ligowe punkty, szczypiorniści z Puław będą musieli wybrać się aż do Szczecina. Tam będzie na nich czekać drużyna Pogoni Szczecin.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Azoty Puławy