Bieg Niepodległości w Opolu Lubelskim czeka na uczestników

      Możliwość komentowania Bieg Niepodległości w Opolu Lubelskim czeka na uczestników została wyłączona

Jak uczcić święto narodowe? Jak pokazuje doświadczenie, mieszkańcy naszego regionu chętnie podejmują między innymi wyzwania sportowe, które pozwalają spędzić ważny dzień aktywnie i nietuzinkowo.

11 listopada ulice historycznego centrum Opola Lubelskiego wypełnią się biegaczami. Mieszkańcy gminy wezmą udział w nowej edycji Biegu Niepodległości. Pokonają 2-kilometrową trasę, wyznaczoną w okolicy Starego Rynku, ulicami: Józefowską, Nową, Rzemieślniczą, Targową, Podzamcze i Lubelską. Każdy, kto ukończy wyzwanie i dotrze na metę, otrzyma pamiątkowy medal.

Do sportowej zabawy może zgłosić się każdy, bez względu na wiek – ale warto zrobić to jak najszybciej, ponieważ organizator rozda tylko 150 numerów startowych. Jeśli do udziału w Biegu zgłosi się więcej osób, organizator wybierze uczestników, biorąc pod uwagę daty rejestracji.

Zapisy trwają już w świecie wirtualnym. Formularz rejestracyjny oraz szczegółowy regulamin Biegu Niepodległości znajdziecie na stronie internetowej opolskiego ratusza, czyli TUTAJ.

Źródło informacji i zdjęcia: UM w Opolu Lubelskim