Biennale Fotografii Puławskiej – otwarcie już dziś!

      Możliwość komentowania Biennale Fotografii Puławskiej – otwarcie już dziś! została wyłączona

To będzie pierwsza taka wystawa w historii Puław – niezwykły będzie również jej wernisaż, bo odbędzie się w trybie online.

W ten piątkowy wieczór (6 listopada) przekonamy się, jak wyglądają Puławy w obiektywie lokalnych fotografów. Ogłaszając konkurs, postanowiono dać szansę wszystkim pasjonatom sztuki fotografii – profesjonalistom i tym, którzy robienie zdjęć traktują jako hobby. Puławski Ośrodek Kultury i Towarzystwo Inicjatyw Własnych „INSPIRACJE” kusili hasłem „Puławy – moje miejsce, moje inspiracje”.

Pierwsze Biennale Fotografii Puławskiej przedstawi 28 prac – będą to spojrzenia między innymi na puławskie zabytki i nadwiślańską przyrodę, nie zabraknie też fotografii reportażowej. Tyle zdjęć wybrano spośród 50, które zostały zgłoszone do konkursu. Wyboru dokonało jury, w którym znaleźli się Danuta Kuciak, Maks Skrzeczkowski i Daniel Mróz.

Żeby uczestniczyć w otwarciu wystawy przeglądowej puławskich fotografów, wystarczy o godzinie 18.00 zajrzeć na stronę internetową „Domu Chemika”. Pomocny link zamieszczamy TUTAJ.