Co nowego na puławskim placu targowym?

      Możliwość komentowania Co nowego na puławskim placu targowym? została wyłączona

Kalendarz organizowanych tu wydarzeń jest pełen regularnie pojawiających się atrakcji. Każda pierwsza niedziela miesiąca to pora na nową Wyprzedaż Garażową – ale pojutrze to nie będzie jedyny powód, żeby się tu pojawić.

Domowe sprzęty i urządzenia, meble, dekoracje, ale też książki, ubrania, zabawki, a nawet płyty winylowe. Na tego typu rzeczy można zapolować podczas Wyprzedaży Garażowej – oglądając przedmioty, które komuś już się nie przydadzą, ale są w bardzo dobrym stanie i z powodzeniem przydadzą się jeszcze komuś innemu. Takie spotkania są organizowane od ponad roku i przypadły do gustu puławianom.

W najbliższą niedzielę targowisko powinni odwiedzić także ci, którzy szukają sadzonek kwiatów czy krzewów – bo tego dnia pojawi się tu jednocześnie Kiermasz Roślin Ozdobnych. To nie pierwszy (i na pewno nie ostatni) raz, gdy jednego dnia można wziąć udział w dwóch wydarzeniach.

Plac targowy ostatnio był areną spotkań fanów motoryzacji, a w międzyczasie trwała Giełda Staroci. Mówi Roman Starek, kierownik działu targowisk miejskich przedsiębiorstwa Nieruchomości Puławskie:

 

A wszystko po to, by targowisko miejskie było miejscem zarówno handlowym jak i gospodarzem wydarzeń miejskich. Żeby przekonać się, co tej niedzieli (1 sierpnia) pojawi się na placu targowym przy ulicy Dęblińskiej, trzeba zjawić się tu między 7.00 a 15.00.