Czas na nowe Spotkanie Klasycznej Motoryzacji!

      Możliwość komentowania Czas na nowe Spotkanie Klasycznej Motoryzacji! została wyłączona

Najbliższa niedziela upłynie w Puławach jako święto klasycznej motoryzacji. Teren targowiska miejskiego przy ulicy Dęblińskiej wypełni się samochodami i motocyklami, starszymi niż niejeden uczestnik zlotu.

Samochody i motocykle z duszą i historią, którą tworzą ich właściciele – pasjonaci zakochani w klasycznej motoryzacji. To główny element spotkania, które już 28 maja odbędzie się na placu targowym przy ulicy Dęblińskiej w Puławach. Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział? Jak mówią organizatorzy – przyjechać na miejsce w wyznaczonych godzinach, a podczas wydarzenia dobrze się bawić i podziwiać pojazdy.

Jak zapowiadają organizatorzy, oprócz samochodów i motocykli pojawią się także używane niegdyś maszyny rolnicze. Do tego spotkania mogą dołączyć wszyscy posiadacze nietypowych albo zabytkowych pojazdów. Ale tego dnia puławskie targowisko będzie czekać również na wielu innych gości. Szczegóły wyjaśnia Maciej Szubartowski z Classic Club Puławy:

 

Niedzielne wystawy zabytkowych pojazdów oraz towarzyszące im atrakcje potrwają od 10.00 do 14.00. Wstęp na puławski plac targowy przy ulicy Dęblińskiej będzie bezpłatny.

Źródło informacji i zdjęcia: Classic Club Puławy