Duże zmiany w puławskiej krytej pływalni

      Możliwość komentowania Duże zmiany w puławskiej krytej pływalni została wyłączona

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach wprowadza innowacyjne zmiany, dotyczące korzystania z basenu w hali sportowej przy Alei Partyzantów. Na parterze i piętrze budynku czekają już nowe, specjalne kasy.

Dzisiaj zaczyna tu działać elektroniczny system obsługi klienta. Czas pobytu na basenie będzie teraz naliczany indywidualnie, przez specjalny system i dzięki elektronicznym opaskom, jakie są wręczane razem z biletem. Zmienia się też czas trwania jednej sesji: wydłuża się z 45 do 60 minut. Poza tym, po upływie tego czasu nie trzeba już będzie wychodzić z basenu – a w razie potrzeby opaska naliczy dodatkową należność. Dodajmy, że o takie zmiany, w imieniu mieszkańców miasta, wnioskowała puławska radna, Marzanna Pakuła.

MOSiR dodaje, że planowane są jeszcze kolejne innowacje: wkrótce ma powstać specjalna aplikacja, dzięki której będzie można sprawdzać, ile osób korzysta w konkretnym momencie z krytej pływalni. A o szczegółach nowych, obowiązujących od dziś zasad można przeczytać na facebookowym profilu Ośrodka.

Źródło zdjęcia: MOSiR