Fundusze Europejskie dla Lubelszczyzny – konsultacje trwają

      Możliwość komentowania Fundusze Europejskie dla Lubelszczyzny – konsultacje trwają została wyłączona

24 spotkania w 3 tygodnie – ruszyły konsultacje w powiatach dotyczące projektu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

W ich trakcie, oprócz omówienia projektu programu, zaprezentowane zostaną szczegóły dotyczące nowej perspektywy finansowej, które będą obowiązywać państwa członkowskie UE. Do połowy września pracownicy Urzędu Marszałkowskiego, Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy będą prezentowali założenia projektu. Pomogą im w tym władze powiatów i miast na prawach powiatu.

Na ten moment będą się odbywały stacjonarnie. Spotkania zakładają przedstawienie m. in. badań i innowacji oraz transformacji gospodarczej i cyfrowej, środowiska i transportu, infrastruktury społecznej i zdrowotnej, a także potrzeb rynku pracy oraz edukacji. W trakcie spotkań zaplanowana jest również dyskusja z uczestnikami.

Odbędą się one: w powiecie puławskim – 30 sierpnia, w powiecie opolskim – 31 sierpnia, w powiecie ryckim – 16 września. Szczegółów udzielają miejscowe Starostwa Powiatowe.

 

(fot. pixabay.com)