Grupa Azoty ma nowego Prezesa Zarządu

      Możliwość komentowania Grupa Azoty ma nowego Prezesa Zarządu została wyłączona

To ciąg dalszy zmian w kierownictwie spółki – po tym, jak 22 października rada nadzorcza odwołała ze stanowiska Wojciecha Wardackiego.

Nowym Prezesem Zarządu Grupy Azoty będzie Tomasz Hinc, wojewoda zachodniopomorski, który już kilka lat temu był wiceprezesem w zarządzie Azotów. Wcześniej sprawował kierownicze funkcje w oddziałach Totalizatora Sportowego, był szczecińskim radnym i nauczycielem akademickim.

Teraz w zarządzie Azotów zajmie najwyższe stanowisko: zastąpi w tej roli Wojciecha Wardackiego. Swoje nowe obowiązki obejmie 1 grudnia. Na razie tę funkcję sprawuje jeszcze Mariusz Grab, wskazany w dniu odwołania poprzedniego prezesa.

Dodajmy, że Grupa Azoty planuje przekazać kolejne darowizny na rzecz walki z epidemią koronawirusa. Będzie to wsparcie w kwocie jednego miliona złotych. Sama Grupa Azoty Puławy szykuje 200 tysięcy złotych dla ośrodków zdrowia ze swojego regionu. Przypomnijmy, że niedawno pomogła puławskiemu szpitalowi materialnie – darowiznami były dwa ocieplone kontenery biurowe.

Nowe wsparcie dla puławskiego szpitala!