Grupa Azoty Puławy spełniła kolejne marzenia

      Możliwość komentowania Grupa Azoty Puławy spełniła kolejne marzenia została wyłączona

Wczoraj w siedzibie Grupy Azoty Puławy podsumowano akcję “Azotowy Dar Mikołajkowej Radości”. Teraz świąteczne podarunki ucieszą nowych właścicieli.

Pracownicy spółki już po raz trzeci przygotowali świąteczne paczki dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach. Jak tłumaczą, biorąc pod uwagę radość i wdzięczność okazywane przez osoby obdarowane w poprzednich edycjach, nie można było nie pomóc po raz kolejny.

Formuła projektu była taka sama: puławski Ośrodek wytypował listę 12 potrzebujących rodzin, a każda z nich określiła swoje świąteczne marzenia. Spośród pracowników Grupy Azoty Puławy wyłoniono liderów, którzy wraz ze swoimi zespołami skompletowali prezenty. Łukasz Gąbka przyznał:

Bycie liderem sprawiło mi ogromną radość. Jestem już w takim momencie życia, że więcej przyjemności sprawia mi wręczanie prezentów aniżeli ich otrzymywanie. Wierzę, że dziś naprawdę obdarowane rodziny będą cieszyły się z prezentów, które dla wielu z nas wydawałyby się podstawowymi rzeczami, a dla tych rodzin są marzeniem, którego sami spełnić nie morzą. Myślę, że to wydarzenie nie tylko mi, ale i tym rodzinom utkwi w pamięci i zapewni radosne święta.

Z kolei dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej podkreśliła, że współpraca z pracownikami “Azotów” ponownie przebiegła bardzo sprawnie – i że dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej efekty akcji są nie do przecenienia.

Źródło informacji i zdjęcia: Grupa Azoty Puławy