“Idziemy, żeby Jaś mógł chodzić” – zgłoś się i ty!

      Możliwość komentowania “Idziemy, żeby Jaś mógł chodzić” – zgłoś się i ty! została wyłączona

Żeby pomagać, nie zawsze trzeba uczestniczyć w groźnych zdarzeniach. Czasem wystarczy przyłączyć się do akcji charytatywnej.

I właśnie takie zaproszenie mają dla mieszkańców naszego regionu Amatorska Grupa Nordic Walkers Dęblin i Dęblińskie Stowarzyszenie Sportowe Orlęta. W następną sobotę, 26 września, odbędzie się specjalny rajd, połączony z licytacją. Uczestnicy, którzy wpłacą wpisowe (25 złotych) wyruszą o 13.00 (po rozgrzewce pod okiem trenera) z osiedla Dęblin-Masów. Start tuż przy siedzibie tamtejszego OSP. Przejdą 5 kilometrów, a po marszu dostaną pamiątkowe gadżety i będą mogli wylicytować koszulki, zaplanowano też poczęstunek.

 

Cały dochód trafi do rodziny 16-miesięcznego Jasia, który zmaga się z wieloma poważnymi chorobami, przez które nie może chodzić. Chłopczyk potrzebuje rehabilitacji i specjalistycznej pomocy, między innymi kupna gorsetu, który pomoże walczyć z postępującą skoliozą. O sytuacji Jasia można poczytać TUTAJ.

Żeby wziąć udział w charytatywnym rajdzie, trzeba już teraz zgłosić się do organizatorów – zapisy kończą się w tę niedzielę (20 września). Zainteresowani mogą zadzwonić pod numer: 600 691 837 albo napisać na adres: nordic.deblin@gmail.com.