Jak się przygotować do zimowego szaleństwa? Posłuchaj!

      Możliwość komentowania Jak się przygotować do zimowego szaleństwa? Posłuchaj! została wyłączona

Czy w najbliższych planach macie zimowe szaleństwo? Jeśli tak, to bardzo dobrze się składa, bo mamy dla Was wiele wskazówek, jak solidnie przygotować się do takiej aktywności!

Jeśli lubicie odpoczywać aktywnie – i zimą również chcecie poczuć trochę więcej emocji, możecie wybrać się na przykład na stok narciarski. Ten w Kazimierzu Dolnym odwiedził Mateusz Grzegorczyk i zapytał miejscowych instruktorów o kilka niezbędnych porad.

Instruktor narciarstwa, Bartek Kalita, gorąco zachęca do każdej zimowej aktywności. Jak zaplanować sobie dzień na nartach, aby poczuć frajdę z jazdy i nie zmęczyć się do reszty? Posłuchajcie:

Warto spróbować, warto się przełamać i korzystać z uroków zimy w sportowym stylu. Czy jest coś, co pozwala lepiej przygotować się do jazdy na nartach jeszcze przed pierwszymi szusami na stoku? Jak dobrze przygotować się na zjazdy na nartach albo snowboardzie? Posłuchajmy:

Stok, narty, snowboard, wszystko to jak najbardziej w porządku. Ale nie zapominajmy o tych mniejszych górkach i ulubionych sankach, albo worku z sianem. Łyżwy, kulig, możliwości jest sporo… Dobrej i bezpiecznej zabawy!

Źródło zdjęcia: baza Pixabay