Jak wprowadzać elektromobilność do Puław? Podpowiedz!

      Możliwość komentowania Jak wprowadzać elektromobilność do Puław? Podpowiedz! została wyłączona

Na ten temat powstał już bardzo konkretny plan, rozpisany na 15 najbliższych lat. Specjalna strategia powstała w ramach programu finansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Całą treść tej strategii opublikowano już na stronie internetowej puławskiego ratusza, wyłożono ją też  w formie tradycyjnej w siedzibie Urzędu Miasta. Jednak zanim cały plan wejdzie w życie, władze chcą jeszcze raz dopuścić do głosu mieszkańców – dlatego ogłaszają konsultacje społeczne. Każdy puławianin, który ma jakieś uwagi do zaproponowanej strategii, może je zapisać i dostarczyć do urzędu.

Chcąc przeczytać cały przygotowany tekst, wystarczy kliknąć TUTAJ. A wszystkie swoje wnioski i zastrzeżenia warto zapisać – odręcznie albo na komputerze, bo w konsultacjach można wziąć udział na kilka sposobów.

Te własne uwagi trzeba przepisać do specjalnego formularza, którego wzór jest do pobrania TUTAJ, a później trzeba dostarczyć je do Urzędu Miasta w Puławach. Można to zrobić elektronicznie, wysyłając e-mail na adres konsultuj@um.pulawy.pl albo korzystając z tradycyjnej poczty – wtedy kopertę trzeba zaadresować na ulicę Lubelską 5. Można też osobiście przyjść do ratusza, żeby przynieść swoje uwagi. Na to wszystko jest czas do 21 października.