Już jest – kolejna umowa sponsoringowa dla Malwiny Kopron

      Możliwość komentowania Już jest – kolejna umowa sponsoringowa dla Malwiny Kopron została wyłączona

Puławianka, która odniosła wielki sportowy sukces, a w ostatnim czasie została odznaczona także Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, nadal jest wspierana przez swoje rodzinne miasto.

Władze miasta Puławy zawarły nową umowę sponsoringową z Malwiną Kopron. Spotkanie w tej sprawie odbyło się w miniony czwartek (6 kwietnia) w puławskim ratuszu. Sygnatariuszami umowy byli sama lekkoatletka i prezydent Puław, Paweł Maj. Przypomnijmy, że poprzednie porozumienie w tej sprawie zawarto przed rokiem, gdy młociarka ponownie zaczęła reprezentować barwy klubu sportowego Wisła Puławy.

Malwina Kopron jest rodowitą puławianką, a jej największym sportowym sukcesem jest brązowy medal olimpijski w rzucie młotem. Tego wyniku z Tokio będzie broniła podczas igrzysk, które rozegrają się w Paryżu latem 2024 roku. Wsparcie klubu i sponsorów ma zapewnić jej idealne warunki do treningów przed tymi, ale też wieloma innymi rozgrywkami. Dodajmy, że trenerem puławskiej zawodniczki jest jej dziadek, Witold Kopron.

Źródło informacji i zdjęcia: UM w Puławach