Już oficjalnie: Grupa Azoty Arena

      Możliwość komentowania Już oficjalnie: Grupa Azoty Arena została wyłączona

Grupa Azoty S.A. oficjalnie jest już sponsorem tytularnym nowej hali widowiskowo-sportowej wybudowanej w Puławach. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w całym kraju.

Wczoraj (17 listopada) dopełniono niezbędnych formalności: umowa sponsoringowa została podpisana przez przedstawicieli spółki i władz miasta. Podczas tego spotkania, Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A., stwierdził:

Wspieranie ważnych wydarzeń dla lokalnych społeczności to jeden z fundamentów naszej Strategii Zrównoważonego Rozwoju. Cieszymy się, że w nowej, pięknej hali „Grupa Azoty Arena” będą odbywać się wydarzenia sportowe i kulturalne, które dostarczą wielu niezapomnianych emocji mieszkańcom Puław i całego regionu. Obecność Grupy Azoty w nazwie tytularnej nowej hali to również potwierdzenie znaczącej roli Grupy Kapitałowej jako strategicznego sponsora i mecenasa ważnych wydarzeń sportowych oraz kulturalnych.

Paweł Maj, Prezydent Miasta Puławy, wyraził nadzieję, że ta umowa to gwarancja stabilnej i obustronnej współpracy na rzecz nowego obiektu i równocześnie dla dobra mieszkańców miasta.

Przypomnijmy, że spotkanie w tej sprawie odbyło się już na początku października, tuż przed oficjalnym otwarciem obiektu. Jednak wówczas poprzestano na złożeniu deklaracji współpracy i nie podpisano dokumentów, tłumacząc to koniecznością dopracowania treści porozumienia.

Umowa sponsoringowa będzie obowiązywać przez najbliższe 3 lata. Na jej podstawie nazwa nowej puławskiej hali to Grupa Azoty Arena, a spółka ma pierwszeństwo w realizacji usług reklamowych i promocyjnych. Miasto musi zadbać o to, by odpowiednio oznaczyć sponsora obiektu: przed halą mają pojawić się pylon z nazwą tytularną, ekran LED i maszt z flagą Grupy Azoty S.A.