Koncert na dachu puławskiego hotelu – w tę sobotę!

      Możliwość komentowania Koncert na dachu puławskiego hotelu – w tę sobotę! została wyłączona

W ostatnią sobotę września (i pierwszą sobotę tegorocznej jesieni) puławianie będą mogli posłuchać wyjątkowego koncertu, całkowicie za darmo, i najpewniej – nawet na własnym balkonie…

Muzyka będzie rozbrzmiewać z dachu jednego z najwyższych budynków w mieście – hotelu Izabella. Pomysłodawcą tego kulturalnego przedsięwzięcia jest Michał Stachyra – artysta, performer i aktywista. Liczy się dla niego przede wszystkim to, aby nie rozstawiać scen koncertowych i uzupełniać wydarzenia dodatkowymi atrakcjami oraz wykorzystać miejsca, które są nietypowe – i w ten sposób stworzyć ciekawy, niezapomniany efekt:

 

Oprócz promocji, liczą się przede wszystkim wrażenia, a tych dostarczy zespół “Wczasy”, grający muzykę inspirowaną syntezatorami lat 80. i energią lat 90. Natomiast ich teksty są osadzone we współczesności.

Aby przekonać się o tym jak brzmią “Wczasy” grające z dachu hotelu w centrum Puław, można pojawić się bod samym budynkiem – albo na pobliskim placu Chopina. Muzyka zacznie grać sobotnim późnym popołudniem, od godziny 17.00.

Źródło zdjęcia: Redakcja