Spotkanie online w sprawie nałęczowskich inwestycji

      Możliwość komentowania Spotkanie online w sprawie nałęczowskich inwestycji została wyłączona

Jak już informowaliśmy, 27 lubelskich samorządów, które współpracują w ramach Zintegrowanych Inwestycji Lokalnych, chce znowu wspólnie sięgnąć po unijne dotacje. Pojawia się jednak pytanie, o jakie konkretne cele mogłyby wspólnie zawalczyć.

W naszym regionie do tego przedsięwzięcia należy między innymi gmina Nałęczów – i jej władze zapraszają wszystkich mieszkańców na specjalne, wirtualne spotkanie konsultacyjne. Odbędzie się ono w najbliższy wtorek (20 kwietnia), w samo południe, na platformy Zoom – link, niezbędny do tego żeby się zalogować, jest TUTAJ.

Każdy będzie mógł zaproponować, jakie inwestycje można by zrealizować w Lubelskim Obszarze Metropolitalnym, z pożytkiem dla gminy Nałęczów. Będzie okazja, żeby podyskutować z innymi uczestnikami spotkania. Przypominamy, że jednocześnie do dyspozycji jest także specjalna ankieta, w której można pisemnie przedstawić swoje zdanie.

Jak dotąd, dzięki Zintegrowanym Inwestycjom Lokalnym w Nałęczowie wybudowano nowe drogi, zmodernizowano plac przy ulicy Poniatowskiego, przebudowano plac przy dawnym dworcu PKP, a nawet zainwestowano w nowe, ekologiczne środki transportu. Co warto dopisać do tej listy?

Czy 22 gminy i 5 powiatów może zgodnie współpracować?