Kremówki i puchary – rozdane!

      Możliwość komentowania Kremówki i puchary – rozdane! została wyłączona

„Wyścig po Kremówki” to wydarzenie, które łączy pokolenia. Wczorajszy rajd rowerowy przyciągnął na puławski Skwer Niepodległości całe rodziny.

Jak wskazuje nazwa – był to wyścig, a to wiąże się z nagrodami. Zwycięzcy każdej kategorii wiekowej mogli liczyć na puchary i nagrody rzeczowe. Każdy też otrzymał na koniec słynne słodkości – kremówki. O atmosferze „Wyścigu” mówi Anna Różycka z puławskiego Stowarzyszenia „Rodzina”, organizator wydarzenia:

 

Szczególne podziękowania należą się młodym wolontariuszom, którzy zaangażowali się w tworzenie niedzielnego przedsięwzięcia. W wydarzenie włączają się także władze samorządowe. Mówi Bożena Krygier, przewodnicząca Rady Miasta Puławy, jak również współorganizator „Rowerowego Wyścigu po Kremówki”:

 

W tym tygodniu, w ramach puławskich obchodów „Dnia Papieskiego”, czekają nas jeszcze: Przegląd Piosenki Religijnej, Konkurs Recytatorski i Turniej Wiedzy. Ogłoszenie wyników wszystkich konkursów i Koncert Laureatów zaplanowano na 10 października, na godzinę 18.00, w kościele pod wezwaniem Świętej Rodziny w Puławach.

Natomiast 17 października w „Domu Chemika” zagra charyzmatyczny, polski pop-gospelowy zespół Gospel Rain. O szczegółach tegorocznych całych obchodów można przeczytać TUTAJ.

Źródło plakatu: Stowarzyszenie Rodzina; źródło zdjęcia: UM w Puławach