KS Azoty Puławy nie zagra w Lidze Europejskiej

Możliwość komentowania KS Azoty Puławy nie zagra w Lidze Europejskiej została wyłączona

Z Chorwacji nadeszła przykra wiadomość dla fanów piłki ręcznej – a konkretnie tych, którzy kibicują zawodnikom puławskiego klubu.

Szczypiornistom Azotów Puławy nie udało się obronić 6-bramkowej zaliczki z pierwszego meczu z RK Nexe Nasice. Podopieczni Roberta Lisa przegrali wczoraj w Chorwacji 35:27 – i tym sposobem stracili szansę na grę w europejskich pucharach.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana – przez dłuższy czas rywale odpowiadali bramką na bramkę. Schodząc na przerwę, puławianie przegrywali jedynie trzema punktami. Jednak w drugiej połowie chorwacka drużyna odrobiła straty z puławskiego meczu i wkrótce jeszcze bardziej zwiększyła swoją przewagę. Nerwowa końcówka meczu sprawiła, że azotowcy popełnili kilka błędów – nie byli też w stanie sforsować obrony przeciwników. Ostatecznie, Chorwaci wygrali mecz rewanżowy ośmioma bramkami.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Azoty Puławy