KS Azoty Puławy vs. TORUS Wybrzeże Gdańsk – 25:30

      Możliwość komentowania KS Azoty Puławy vs. TORUS Wybrzeże Gdańsk – 25:30 została wyłączona

Piłkarze ręczni Azotów Puławy nie mają ostatnio najlepszej passy. A już w ten wtorek czeka ich wyzwanie, do którego powinni zmobilizować wszystkie siły.

W minioną sobotę (24 września) podopieczni Roberta Lisa wrócili na tarczy z wyprawy na Pomorze. Przegrali na wyjeździe z Torusem Wybrzeżem Gdańsk. Obie drużyny sprawnie budowały ataki i były skuteczne w obronie – jednak nerwowa końcówka meczu przyniosła kilka błędów po stronie puławskich zawodników. Ostateczny wynik spotkania to 30:25 – na korzyść rywali.

Była to druga z rzędu porażka Azotowców w PGNiG Superlidze. Po czterech rozegranych meczach szczypiorniści z Puław zajmują dopiero 7. miejsce w ligowej tabeli.

Natomiast już jutro (27 września) zawodnicy puławskiej drużyny podejmą nowe wyzwanie: wezmą udział w finałowej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej. To będzie walka o awans do fazy grupowej.

Mecz z rywalami z Chorwacji odbędzie się we wtorkowy wieczór, o 18:45, w Puławach, w hali sportowej Grupa Azoty Arena. Bilety można kupować na platformie eBilet.pl, a na godzinę przed meczem będą dostępne także w kasie hali.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Azoty Puławy