KS Wisła Puławy vs Śląsk II Wrocław – mecz w sobotę POSŁUCHAJ TRENERA

      Możliwość komentowania KS Wisła Puławy vs Śląsk II Wrocław – mecz w sobotę POSŁUCHAJ TRENERA została wyłączona

Już tylko jeden dzień dzieli Klub Sportowy Wisła Puławy od kolejnego ligowego spotkania eWinner 2. Ligi. W sobotę piłkarze zmierzą się z drużyną Śląsk II Wrocław.

Tydzień po wygranej w Chorzowie z miejscowym Ruchem, puławska drużyna chce iść za ciosem i wygrać z rezerwami Śląska. Sobotni mecz będzie pierwszym pojedynkiem w historii obu zespołów. Z jakimi ambicjami wychodzą na murawę zawodnicy z Puław? Mówi trener Mariusz Pawlak:

 

Wiślacy do sobotniego spotkania podchodzą w dobrych nastrojach, jednak ekipa trenera Mariusza Pawlaka musi kolejny raz zaprezentować się z dobrej strony i zgarnąć kolejne 3 punkty, które pomogłyby Dumie Powiśla powalczyć o spokojne miejsce w środku ligowej tabeli.

Puławianie będą musieli poradzić sobie bez dwóch zawodników: Adriana Paluchowskiego oraz Łukasza Kacprzyckiego. Sobotnie spotkanie puławskiej Wisły z rezerwami Śląska Wrocław poprowadzi Rafał Rokosz z Siemianowic Śląskich. Arbiter z Górnego Śląska do tej pory prowadził cztery ligowe spotkania Dumy Powiśla. Trzy z nich zakończyły się zwycięstwami Wisły oraz jedno remisem.

 

Mecz odbędzie się na stadionie miejskim w Puławach w sobotę o godzinie 15:00. Bilety będzie można kupić także przed meczem w kasach biletowych od godziny 12:00.

 

(fot. KS Wisła Puławy)