KS Wisła Puławy vs. Znicz Pruszków – 1:0

      Możliwość komentowania KS Wisła Puławy vs. Znicz Pruszków – 1:0 została wyłączona

Piłkarze Wisły Puławy mają już za sobą próbę generalną przed wiosenną rundą rozgrywek eWinner drugiej ligi. Jak wypadli?

Nie było łatwo – oba zespoły były zmotywowane, by pokazać na co je stać, a podobnie założył sobie wiatr, który pędził przez stadion z dużą szybkością. Ale ostatecznie, sobotni mecz ze Zniczem Pruszków zakończył się zwycięstwem wiślaków. Jedynego gola zdobył Adrian Paluchowski, wykorzystując dobre zagranie Kamila Kargulewicza. Była to 88. minuta spotkania, dlatego przeciwnicy nie mieli już wielkich szans na wyrównanie wyniku.

W tym sobotnim meczu na boisku pojawił się najnowszy zawodnik Wisły Puławy. Bartosz Bernard to 20-letni młodzieżowiec, który został wypożyczony z pierwszo-ligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. W rundzie jesiennej ubiegłego roku rozegrał 10 meczów na zapleczu Ekstraklasy, został też powołany do Reprezentacji Polski do lat 20. – i wystąpił wtedy w rozgrywkach z Niemcami i Portugalią. W szeregach wiślaków zostanie do końca tego sezonu.

A już w najbliższą sobotę (25 lutego), na puławskim stadionie rozegra się pierwsze spotkanie piłkarskiej wiosny. Duma Powiśla podejmie Siarkę Tarnobrzeg – pierwszy gwizdek o godzinie 13.00.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy