Nadchodzi pierwsza w tym roku zbiórka krwi na Azotach – zapisz się!

      Możliwość komentowania Nadchodzi pierwsza w tym roku zbiórka krwi na Azotach – zapisz się! została wyłączona

W ten piątek (24 lutego) siedziba dyrekcji naczelnej puławskich Azotów będzie czekała na każdego, kto chciałby zostać krwiodawcą.

Klub Honorowych Dawców Krwi „Dar Życia”, który działa przy Grupie Azoty Puławy, zachęca wszystkich dorosłych i zdrowych mieszkańców miasta i okolic do bezinteresownej pomocy potrzebującym. Zbiórkę krwi poprowadzą jak zawsze pracownicy lubelskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa – i ponownie na kilka godzin zajmą salę konferencyjną nr 16. W zamian za donację, krwiodawcy otrzymają drobne upominki.

Rejestracja potrwa od 8.30 do 13.00, ale zapisy już ruszyły. Żeby wziąć udział w piątkowej zbiórce, trzeba wcześniej skontaktować się z organizatorami. Wystarczy wysłać wiadomość SMS ze swoim imieniem i nazwiskiem pod numer 609 933 998.

Jak informuje lubelskie Centrum, tego samego dnia nieczynny będzie oddział mieszczący się w puławskim szpitalu – zbiórka terenowa będzie jedyną okazją do tego, żeby w najbliższy piątek oddać krew w Puławach. Dodajmy, że aktualnie wojewódzkie zapasy krwi są dobrze zabezpieczone – ale wsparcie dawców zawsze jest cenne, ponieważ takie zaopatrzenie musi być uzupełniane na bieżąco.

Źródło plakatu: Klub HDK “Dar Życia”