Czas zaproponować kandydatów do konkursu na „Dęblińskie zdjęcie roku”

      Możliwość komentowania Czas zaproponować kandydatów do konkursu na „Dęblińskie zdjęcie roku” została wyłączona

Powraca doroczne wyzwanie, które mogą podjąć miłośnicy fotografii – Miejski Dom Kultury w Dęblinie ogłasza już zasady nowej edycji tego popularnego konkursu.

Kolejny raz będzie się liczyć bystre oko, estetyczny zmysł i kreatywność – a tę dodatkowo motywuje hasło nowej edycji, które brzmi “Portret Nieoczywisty”. Czas przejrzeć swoje archiwum – i wybrać z niego takie zeszłoroczne ujęcie, które należycie odpowie na to wyzwanie. Do konkursu może się zgłosić każdy, kto skończył 18 lat i lubi robić zdjęcia.

Jedna osoba może zgłosić jedną fotografię. Zdjęcia mogą być kolorowe albo czarno-białe, powinny być wywołane w odpowiednim formacie i oznaczone godłem. A najważniejsze, by były autorskie i nigdy wcześniej niepublikowane. Cały szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ.

Prace (zamknięte w kopercie) muszą trafić do Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie przed pierwszym dniem marca. Natomiast 10 marca  poznamy już Dęblińskie Zdjęcie Roku 2022. Tradycyjnie, w galerii dęblińskiego MDK zostanie otwarta wystawa, na którą trafią najlepsze fotografie. Całą tę ekspozycję będzie można oglądać prawie do końca kwietnia. Konkursowi jak co roku patronuje Burmistrz Miasta Dęblin.

Źródło informacji: MDK w Dęblinie – Facebook