Kto tym razem stworzy „Dęblińskie zdjęcie roku”?

      Możliwość komentowania Kto tym razem stworzy „Dęblińskie zdjęcie roku”? została wyłączona

Powraca doroczne wyzwanie, które mogą podjąć miłośnicy fotografii – Miejski Dom Kultury w Dęblinie ogłasza już zasady nowej edycji tego popularnego konkursu.

Kolejny raz będzie się liczyć bystre oko, estetyczny zmysł i kreatywność – a przyda się też odrobina szczęścia, zarówno podczas polowania na idealne ujęcia, jak i podczas rywalizacji z pozostałymi uczestnikami. To wyzwanie może podjąć każdy, kto skończył 18 lat i lubi robić zdjęcia. Temat nowej edycji to „Optyczne iluzje” – warto więc uważnie obserwować otoczenie i podejmować twórcze eksperymenty.

Jedna osoba może zgłosić jedną fotografię albo cykl składający się z trzech ujęć. Zdjęcia mogą być kolorowe albo czarno-białe, powinny być wywołane w odpowiednim formacie i oznaczone godłem. A najważniejsze, by były autorskie i nigdy wcześniej niepublikowane. Cały szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ.

Prace (zamknięte w kopercie) muszą trafić do Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie najpóźniej 25 lutego. Natomiast 4 marca w Galerii dęblińskiego MDK zostanie otwarta wystawa, na którą trafią najlepsze fotografie. Podczas tego wernisażu zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Konkursowi jak co roku patronuje Burmistrz Miasta Dęblin.