Kamil Gawryjołek – o gali Strife MMA 3 i nie tylko

      Możliwość komentowania Kamil Gawryjołek – o gali Strife MMA 3 i nie tylko została wyłączona

Już w lutym w Puławach pojawią się wielkie sportowe emocje. Organizacja Strife MMA po raz trzeci rozgrzeje Arenę Azoty Puławy. W oczekiwaniu na to wydarzenie, poprosiliśmy o rozmowę jednego z bohaterów zaplanowanych walk.

Gościem Konrada Tepera w programie sportowym Radia Impuls był doskonale znany lokalnym kibicom Kamil Gawryjołek. 25-letni zawodnik MMA z Puław rozpoczął swoją zawodową karierę w imponujący sposób, a jego dobra passa nadal trwa. Jego zawodowy rekord to 3-0-0. Wszystko wskazuje na to, że ten zawodnik długo pozostanie niepokonany. Po udanym debiucie “Małego” w organizacji KSW nie ma wątpliwości, że nadchodząca puławska walka będzie równie ekscytująca.

Radiowy wywiad dotyczył oczywiście nadchodzącej gali Strife MMA 3, na której ponownie Gawryjołek zaprezentuje swoje umiejętności. Chociaż nie tylko…

Zawodnicy reprezentujący Klub Sportowe Puławy udowodnili swoją wartość nawet na arenie międzynarodowej. W minionym 2022 roku i na początku bieżącego pojawili się się na takich galach jak Babilon MMA, Cave MMA czy KSW. Każda z tych rywalizacji dostarczyła widzom niesamowitych wrażeń i emocji. A co się wydarzy podczas gali Strife MMA 3 w Puławach? To się okaże 18 lutego w hali Grupa Azoty Arena.