Mamy pod Janowcem najlepszą w Polsce rodzinną atrakcję turystyczną! Tak uznali internauci

      Możliwość komentowania Mamy pod Janowcem najlepszą w Polsce rodzinną atrakcję turystyczną! Tak uznali internauci została wyłączona

„Magiczne Ogrody”, czyli janowiecki park tematyczny, który chętnie odwiedzają całe rodziny, zdobyło kolejne prestiżowe wyróżnienie.

Tym razem to złoty medal w ogólnopolskim, internetowym rankingu, zorganizowanym na portalu Dziecko w Podróży. Internauci głosowali, wskazując najlepsze cele rodzinnych wypraw. Warto zaznaczyć, że to nie pierwsza taka wygrana, bo szczyt podium należał do Magicznych Ogrodów już w 2016 i 2017 roku – a kolejny dowód sympatii od gości na pewno podziała mobilizująco na twórców i to miejsce będzie się dalej rozwijało. Tej wiosny park ma się wypełnić nowymi tulipanami, zaplanowano nawet chrzest tulipana – a goście będą mogli odwiedzać to miejsce 1 maja, bo wtedy zacznie się tu nowy sezon.

Przypomnijmy, że Magiczne Ogrody to pierwszy polski park tematyczny: jest oparty na wymyślonej baśniowej historii, a zachęca i do zabawy i odpoczynku, dlatego chętnie zjawiają się tu całe, nawet wielopokoleniowe grupy. Kolejny sukces może oznaczać, że i gminę Janowiec, i nasz powiat będzie odwiedzać więcej turystów – a to dobra wiadomość dla całej ziemi puławskiej.